Úvod

SOUTĚŽTE S NÁMI O SLEVU NA MUSICAL PERFORMANCE WORKSHOP – SUMMER 2018

Odhalte svůj plný potenciál coby muzikálový umělec v našem unikátním workshopu, který propojuje herectví, zpěv a jevištní pohyb v jeden nedělitelný celek. Ať už jste muzikálový fanoušek, student oboru, začátečník nebo profesionální herec toužící rozšířit své schopnosti, díky Musical Performance Workshop si osvojíte nové dovednosti a vylepšíte ty již stávající.


Dovolte nám vám představit GoFundMe jednoho z našich přátel. Ondra Pilnaj je vysoce talentovaný mladý umělec (mohli jste ho vidět i v Ray Bradbury’s ‘2116’), který byl přijat na Berklee. Hodně tvrdě na tom pracoval a právě proto si zaslouží, aby se jeho sen splnil. Právě teď, přes veškeré vložené úsilí, neexistuje žádný jiný způsob, jak by si mohl dovolit zafinancovat svoje studium. Pokud tedy můžete přispět, prosím, udělejte to. Pokud ne, pomozte nám alespoň rozšířit tuto zprávu.

Děkujeme vám za pomoc a podporu!

https://www.gofundme.com/czech-to-berklee-musicalHezký den všem účastníkům SPUSA Writing Contest!

Omlouváme se, že jste o nás nějakou dobu neslyšeli, bohužel se vyskytly neočekávané komplikace, které vedly ke zpoždění. 🙁

Nicméně, tady je něco dobrých zpráv:
Včera jsme dokončili první kolo hodnocení a už známe finalisty letošního ročníku! Během tohoto týdne postupně emailem oslovíme VŠECHNY soutěžící, abychom je informovali, zda postupují do finále.
Vzhledem k výše zmíněným okolnostem proběhne finální hodnocení v průběhu léta a vyhlášení vítězů v září 2018.

Děkujeme za trpělivost!