Hvězdy koncertu Very Gallimaufry Christmas, 4. část

Mysleli jste, že v show nebudou žádné dámy? To rozhodně ne! Představujeme vám první z nich, krásnou a talentovanou Lucii Jagerčíkovou!

Hvězdy koncertu Very Gallimaufry Christmas, 3. část

Už víme, že se na jevišti setkáme hned se dvěma Pany Marionetty, že? Ale máme toho pro fanoušky Ray Bradbury’s ‘2116’ ještě mnohem víc! Například další hvězdu představení: Jakuba Gabriela Rajnocha (nebo Otce Peregrina, chcete-li)!

Hvězdy koncertu Very Gallimaufry Christmas, 2. část

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky herce a zpěváka Tomáše Vaňka, který v show také vystoupí! Těšíte se, že ho uvidíte? Protože my ano!

Hvězdy koncertu Very Gallimaufry Christmas, 1. část

Čas začít odhalovat jména účinkujících, pravda? A kým jiným začít než režisérem a průvodcem celou show?

Nebude to nikdo jiný než herec a zpěvák Steve Josephson, kdo vás vezme na úžasnou vánoční cestu!

Výlet do Tesca

V pátek jsme si udělali výlet do Tesca v Kralupech nad Vltavou. Nekonaly se ale nákupy, místo toho jsme si vyzvedli tenhle obří šek. Děkujeme společnosti Tesco a jejím zákazníkům za podporu!

P.S.: Zůstaňte s námi, už brzy se dozvíte, co s ním máme v plánu ;-).

SOUTĚŽTE S NÁMI O SLEVU NA MUSICAL PERFORMANCE WORKSHOP – SUMMER 2018

Gallimaufry ve spolupráci se serverem Pražské Muzikály (www.prazskemuzikaly.cz) vám přináší soutěž o 10 % slevu na šestitýdenní Musical Performance Workshop – Summer 2018 (nelze kombinovat s jinými slevami). pořádaný Gallimaufry z.s. a vyučovaný mezinárodně uznávaným režisérem Stevem Josephsonem!

Co pro to musíte udělat? Uhodnout jméno muzikálu!

V průběhu následujícího týdne uveřejníme 5 fotonápověd (na Instagramu, Facebooku a / nebo na stránce Gallimaufry nebo Pražské muzikály), které povedou ke jménu konkrétního muzikálu. Patnáct šťastlivců, kteří jako první uhodnou název muzikálu a zaregistrují se během příštího týdne (od 16. do 22. července) k účasti na workshopu, získá zmíněnou slevu, jeden vylosovaný účastník pak navíc individuální lekci zpěvu se Stevem Josephsonem.

A abychom rovnou začali, první nápověda zde:

Na Scénu!

Stevův malý muzikálový workshop na divadelním festivalu Na Scénu! v Plzni. My jsme si to užili, co vy? Děkujeme Lumírovi Olšovskému za pozvání a těšíme se na příští ročník!

FOTOGALERIE

Czech to Berklee Musical

Dovolte nám vám představit GoFundMe jednoho z našich přátel. Ondra Pilnaj je vysoce talentovaný mladý umělec (mohli jste ho vidět i v Ray Bradbury’s ‘2116’), který byl přijat na Berklee. Hodně tvrdě na tom pracoval a právě proto si zaslouží, aby se jeho sen splnil. Právě teď, přes veškeré vložené úsilí, neexistuje žádný jiný způsob, jak by si mohl dovolit zafinancovat svoje studium. Pokud tedy můžete přispět, prosím, udělejte to. Pokud ne, pomozte nám alespoň rozšířit tuto zprávu.

Děkujeme vám za pomoc a podporu!

https://www.gofundme.com/czech-to-berklee-musical

!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

Z důvodu neočekávaných okolností musíme změnit termíny Musical Performance Workshop – Summer 2018. Veškeré informace o konání workshopu najdete na stránce workshopu! Abychom vám vynahradili zklamání, měníme i cenu, a to z 5 500 na 4 900 Kč ;-).

 


SPUSA Writing Contest – První kolo hodnocení

Hezký den všem účastníkům SPUSA Writing Contest!

Omlouváme se, že jste o nás nějakou dobu neslyšeli, bohužel se vyskytly neočekávané komplikace, které vedly ke zpoždění. 🙁

Nicméně, tady je něco dobrých zpráv:
Včera jsme dokončili první kolo hodnocení a už známe finalisty letošního ročníku! Během tohoto týdne postupně emailem oslovíme VŠECHNY soutěžící, abychom je informovali, zda postupují do finále.
Vzhledem k výše zmíněným okolnostem proběhne finální hodnocení v průběhu léta a vyhlášení vítězů v září 2018.

Děkujeme za trpělivost!

#SPUSA #spusawritingcontest